Villa Elefant
Pensjonat nad morzem w międzyzdrojach
telefon+48 608 177 940
+48 668 647 774
mail
polska wersja językowa Deutsch Sprachversion

Międzyzdroje „Nadmorska Perła Bałtyku”

Międzyzdroje to jeden z największych, jak i najpopularniejszych kurortów nad Morzem Bałtyckim. Ta niezwykle malownicza miejscowość położona jest w województwie zachodniopomorskim na wyspie Wolin i jest idealnym miejscem aby spędzić wczasy.

Znajdują się na północno-zachodnich krańcach Polski. Międzyzdroje znane jest również jako jedno z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk oraz kurortów wczasowych, których historia sięga już 150 lat. Miasto znajduje się między szeroką piaszczystą plażą o wysokim brzegu klifowym a Wolińskim Parkiem Narodowym, dzięki czemu jest niezwykle urokliwe. Morski mikroklimat z dużą zawartością leczniczego jodu w powietrzu, najczystsza oraz najcieplejsza woda w Bałtyku, a także lesiste wzgórza kończące się spadzistym klifem, które można podziwiać z pięknych szerokich plaż, sprawiają, że Międzyzdroje są niepowtarzalnym miejscem na regenerację sił podczas urlopu, jak i wczasy przez cały rok.

Nocleg w naszej Willi Elefant pozwoli zebrać siły na zwiedzanie licznych atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach. Poniżej prezentujemy atrakcje turystyczne, które powinna zwiedzić każda osoba wypoczywająca w naszym pensjonacie.

Atrakcje turystyczne na wczasy w Międzyzdrojach:

Molo w Międzyzdrojach
Molo
Festiwal w Międzyzdrojach
Festiwal w Międzyzdrojach
Gabinet figur
Gabinet figur

Wolne pokoje - atrakcyjne ceny !

Zapraszamy do rezerwacji noclegów. W takim przypadku oferujemy rabat 10% ceny

Zarezerwuj pobyt

Sprawdź wolne pokojeProszę zadzwonić: 608 177 940
lub sprawdzić tutaj czy są wolne pokoje.

Pensjonat Elefant

Wypoczynek nad morzem i nocleg tutaj !

Willa Elefant Międzyzdroje

Polecamy rownież

Pensjonat Rimeva w Międzyzdrojach.

Willa Rimeva Międzyzdroje
Strona willi Elefant korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk rezerwacji wolnych pokoi i noclegów. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostępi poprzez odpowiednie ustawienia w przeglądarce stron. X